OFERUJEMY PROFESJONALNE STRZYŻENIE, STYLIZACJĘ ,ODBUDOWĘ WŁOSA JAK RÓWNIEŻ PRZEDłUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW JUZ DZIS ZADZWON I UMOW SIE NA WIZYTE 
TRWALE PROSTOWANIE
Usługę trwałego prostowania wykonujemy systemem:
CHI Transformation System, Firmy Farouk System USA.
 
Jest to najnowocześniejsza technologia wykorzystująca siłę ceramicznego ciepła, jonów dodatnich i ujemnych oraz wspaniały wpływ naturalnego jedwabiu. Trwałe prostowanie włosów ma na celu zmianę struktury włosa poprzez zmianę ułożenia mostków dwu siarczkowych, które są odpowiedzialne za to czy włosy są proste czy kręcone.
Zabieg jest wykonywany specjalnymi urządzeniami z serii CHI NANO SILVER. Urządzenie tego typu emitują jony ujemne, które idealnie współgrają z jonami ujemnymi ludzkiego organizmu. Dzięki zastosowaniu głębokiej podczerwieni, jonów ujemnych oraz NANO silver włosy nie są wysuszone, tylko osuszone (wilgoć wewnątrz włosa zostaje zachowana), we włosach zostaje zabitych 150 rodzajów grzybów oraz bakterii, włosy nie tracą koloru, oraz nie elektryzują się.
Usługa trwa ok. 3-5 godzin zależnie od długości i gęstości włosów. Po zabiegu włosy są proste i zregenerowane – miękkie, gładkie, jedwabiste. Podczas wykonywanego zabiegu włosy są czterokrotnie odżywiane, na całej swojej długości, przy nasadzie oraz na końcach. Nigdy wcześniej prostowane włosy nie były w tak dobrym stanie po procesie chemicznego trwałego prostowania. Po 3-9 miesiącach zalecane jest trwałe prostowanie odrostu.
Firma Farouk Systems USA jako jedyna firma na rynku wprowadziła usługę trwałego prostowania włosów każdego rodzaju.
Prostujemy włosy naturalne, farbowane jak i rozjaśnione.
 
 

 Zadzwoń i umów się na wizytę w naszej Pracowni 

Ustroń Mickiewicza 5 - 570 199 099      

Kiczyce Wiosenna 7 - 608 584 166