OFERUJEMY PROFESJONALNE STRZYŻENIE, STYLIZACJĘ ,ODBUDOWĘ WŁOSA JAK RÓWNIEŻ PRZEDłUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW JUZ DZIS ZADZWON I UMOW SIE NA WIZYTE 
PIELEGNACJA WLOSOW

 

 
Profesjonalna pielęgnacja włosów to pojęcie, do którego jeszcze nie tak dawno, bo dwie dekady temu, nie przywiązywano takiej uwagi. Dopiero w ostatnich latach nastąpił rozwój branży fryzjerskiej, a wraz z nim ruszyła lawina niosąca ze sobą specjalistyczne urządzenia do pielęgnacji, takie jak infrazony i sauny, oraz nowe technologie i rozwój w branży kosmetycznej, który poskutkował kosmetykami o działaniu głęboko regenerującym i nawilżającym. Dziś pod określeniem pielęgnacji włosów kryje się ogół zabiegów i technologii mających za zadanie poprawę stanu i kondycji włosa.
 

 

Oprócz specjalistycznych narzędzi do pielęgnacji do włosów warto wspomnieć o stosowaniu kosmetyków do włosów, które mogą zdziałać cuda. Ja ze swojej strony mogę polecić stosowanie profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, których nie można zakupić w zwykłych sklepach. Są one dostępne w profesjonalnych salonach albo sklepach fryzjerskich. 

 Zadzwoń i umów się na wizytę w naszej Pracowni 

Ustroń Mickiewicza 5 - 570 199 099      

Kiczyce Wiosenna 7 - 608 584 166