OFERUJEMY PROFESJONALNE STRZYŻENIE, STYLIZACJĘ ,ODBUDOWĘ WŁOSA JAK RÓWNIEŻ PRZEDłUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW JUZ DZIS ZADZWON I UMOW SIE NA WIZYTE 
NOWOSCI
Wyjątkowa kompozycja olejku Macadamia daje niesamowite podobieństwo i zgodność do naturalnych olejków wydzielanych przez ciało. Pozwala to na niewiarygodne wchłanianie i szybką penetrację zarówno włosów jak i skóry.
 
Na polskim rynku pojawiła się innowacyjna odżywka FLAWLESS Macadamia, która podczas jednej aplikacji – jednoczeœnie oczyszcza i odżywia włosy! Dzięki rewolucyjnej formule FLAWLESS, możemy jednoczeœnie usunąć zanieczyszczenia z włosów, wzmocnić je i wygładzić. Dodatkowo odżywka FLAWLESS zwiększa objętoœć włosów, ułatwia rozczesywanie i chroni przed promieniowaniem UV. Nie zawiera sulfatów i parabenów.
 
 
Najnowsza propozycja marki MACADAMIA NATURAL OIL – to przełomowa formuła ODŻYWKI MYJĄCEJ W PIANCE FLAWLESS. Odżywka delikatnie oczyszcza, odżywia i wzmacnia włosy. Mieszanka olejków macadamii oraz olejku arganowego a także wyciągów roœlinnych umożliwia wygodne rozprowadzanie preparatu na włosach oraz głębokie ich nawilżenie. Pianka Flawless nie pieni się na włosach.

Odżywka FLAWLESS MACADAMIA usuwa zanieczyszczenia, przywracając włosom ich naturalną równowagę. Sprawia, że po jej zastosowaniu czas suszenia i stylizacji włosów skraca się o połowę. Nowa formuła FLAWLESS ułatwia rozczesywanie i eliminuje plątanie się włosów. W skład odżywki wchodzi oczyszczający i wzmacniający rumianek, witamina E, proteiny oraz olejki z macadamii i arganowe.

 

Odżywkę myjącą w piance FLAWLESS należy rozprowadzić na mokrych włosach (1-2 naciœnięcia pompki). Zaczynamy rozprowadzać odżywkę od skóry głowy, a następnie delikatnie kierujemy w stronę końcówek. W razie potrzeby można dodać odrobinę wody. W celu uzyskania dokładnego efektu oczyszczenia i odżywienia włosów należy odżywkę wcierać we włosy od 3 do 5 minut. Na koniec dokładnie spłukujemy włosy. Aby uzyskać optymalny rezultat, warto stosować Szampon Macadamia Rejuvenating raz na trzy aplikacje pianki FLAWLESS.
 

 Zadzwoń i umów się na wizytę w naszej Pracowni 

Ustroń Mickiewicza 5 - 570 199 099      

Kiczyce Wiosenna 7 - 608 584 166