OFERUJEMY PROFESJONALNE STRZYŻENIE, STYLIZACJĘ ,ODBUDOWĘ WŁOSA JAK RÓWNIEŻ PRZEDłUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW JUZ DZIS ZADZWON I UMOW SIE NA WIZYTE 
KOLORYZACJA
Jak wiadomo, rozróżnia się w zasadzie 3 rodzaje farb do włosów: roślinne, metaliczne, a oprócz tego tzw. farby utleniające. Farby roślinne są rzadko powodem uszkodzenia włosów, jednakże farby metaliczne działają w dużej liczbie przypadków szkodliwie. Najbardziej szkodliwymi metalami, których użytkowanie do farb do włosów zostało aktualnie zakazane, są: miedź, kobalt, srebro i nikiel; mniej szkodliwe jednakże są farby z zawartością bizmutu i manganu. Farby metaliczne mogą obok ogólnego zatrucia wywołać uszkodzenie samego włosa, powodując jego kruchość i łamliwość, dodatkowo nadając mu metaliczny, zielony połysk. Charakter tych uszkodzeń jest analogiczny do spotykanych po użyciu środków rozjaśniających. Tego typu uszkodzenia uniemożliwiają wykonanie trwałej ondulacji wprost po farbowaniu. Farby metaliczne rzadko są powodem odczynów uczuleniowych, co można spotkać raczej przy używaniu ich do farbowania brwi i rzęs. 
Naturalnie wyglądające rezultaty koloryzacji,to jedna z podstawowych usług w moim salonie. Prawdziwe,naturalne rezultaty kolorystyczne mogą być wyzwaniem dla fryzjera, ponieważ włosy naturalne mają wielowymiarowy kolor. Dlatego produkty do koloryzacji ,których używam w salonie również muszą być takie. Wielką inspiracją dla mnie jest to jak światło i cień tworzą różne efekty optycznie sprawiając, że kolor włosów jest ekspresyjny i naturalny. Dodatkowo podkreślają kolor ,dokładne cięcia i bogata stylizacja. Naszymi partnerami w świecie koloryzacji są firmy WELLA, LONDA 
 
 KOLORYZACJA BEZ AMONIAKU
 
Mildcolor to innowacyjny delikatny krem koloryzujący bez amoniaku wzbogacony siedmioma naturalnymi składnikami aktywnymi mające łagodzące działanie na skórę głowy i odżywcze na łodygę włosa.
 

proteiny bawełny – nawilżenie i łatwe rozczesywanie
proteiny zbóż – głębokie odżywienie
olejek arganowy – elastyczność i połysk
olejek jojoba – działanie antyutleniające
aloe vera – łagodzące i nawilżające
rumianek – miękkość i uspokojenie
aktywny kompleks aminokwasów ,który wytwarza działanie dermo-ochronne i przeciw podrażnieniowe, dzięki czemu mildcolor jest koloryzacją bardzo delikatną , która działa nie naruszając struktur wrażliwych.
 
LONDA COLOR PROFESSIONAL
Londa Professional swoim odbiorcom propunuje włosy piękne, młode i pełne życia. Innowacyjna technologia Vitaflection Microspheres wnika głęgoko do włosa tworząc piękny połysk i długotrwały kolor.
Londa Professional w ofercie posiada farbe w kremie oraz krem tonujący.
 
Farba w kremie zapewnia najbardziej lśniący i długotrwały kolor oraz doskonałe pokrycie siwych włosów. Przyjemny zapach sprawi, że koloryzacja stanie się przyjemnym zabiegiem.
MIXTONY - naturalne, żywe kolory modyfikują, zintensyfikują naturalny odcień, lub do miesznia z odcieniami naturalnyi. Zawiera bardzo intensywne pigmenty, dlatego wystarczy niewielka ilość.
MICRO REDS - pigmenty Micro Reds zapewniają nieblaknącą, intensywną czerwień o niewiarygodnym połysku.
SPECIAL BLONDS - zapewnia najwyższy stopień rozjaśnienia

Krem tonujący podkreśla, nadaje głebi i odświerza kolor , pokrywa siwiznę w 50%. Odbija światło i nadaje prawdziwy wielowymiarowy efekt.
MIXTONY - naturalne, żywe kolory modyfikują, zintensyfikują naturalny odcień, lub do miesznia z odcieniami naturalnyi. Zawiera bardzo intensywne pigmenty, dlatego wystarczy niewielka ilość.
MICRO REDS - pigmenty Micro Reds zapewniają nieblaknącą, intensywną czerwień o niewiarygodnym połysku.
 
 
 
WELLA ILLUMINA COLOR to największa od 20 lat innowacja w koloryzacji włosów marki Wella.
Opiera się ona na zaawansowanej techologii Microlight chroniącej łuskę włosa i utrzymującej jej przejrzystość.
Jest to technologia miliona mikro-cząsteczek, które pochłaniają pyłki metali z łuski włosa, zmniejszając tym samym jej uszkodzenia i utrzymując jej powierzchnię zdrowszą oraz bardziej przejrzystą po koloryzacji.
Wella Ilumina Color to 20% mniej uszkodzeń włosa i 70% więcej odbicia światła, a dodatkowo do 100% pokrycia siwych włosów przy zachowaniu lekkiego, pełnego blasku efektu koloryzacji.
Kolekcja Wella Ilumina Color to 20 świetlistych odcieni: od zimnych blondów po jasne brązy.
 

 
 
JOICO® jest ekskluzywną marką profesjonalnych produktów do włosów, wchodzącą w skład grupy Shiseido Inc., światowego lidera w produkcji kosmetyków. Produkty JOICO®, jako jedyne na świecie, zawierają opatentowany system bazujący na wyjątkowej formule odbudowującej QUADRAMINE COMPLEX™, która zawiera zestaw 19 aminokwasów identycznych z keratyną włosa ludzkiego. QUADRAMINE COMPLEX™ zawiera aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych. Aminokwasy o masie cząsteczkowej MWS 150 – regenerują włosy w ich najgłębszych warstwach, a aminokwasy o masie cząsteczkowej MWS 2500 – odbudowują je od zewnątrz.
Rekonstrukcja JOICO® K-Pak® Hair Repair System to profesjonalny, 30 minutowy zabieg wykonywany tylko i wyłącznie w salonach fryzjerskich. Przeznaczony jest dla każdego typu włosów: przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych, zwiększa jego blask, przywraca optymalne nawilżenie, odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy. Może być też doskonałą alternatywą dla ścięcia zniszczonych włosów. Zabieg rekonstrukcji polega na wprowadzeniu w głąb włosa QUADRAMINE COMPLEX™, w najbardziej efektywny i skuteczny sposób.
 
Pierwszy etap zabiegu oczyszcza włosy, otwiera łuski włosa i przygotowuje go tym samym na dogłębne przyjęcie QUADRAMINE COMPLEX™.
Drugi etap wyrównuje porowatość włosa.
Trzeci etap to intensywna odbudowa i ochrona włosów. Podczas tego etapu, na Twoje włosy nałożony zostaje JOICO® K-Pak® Deep-Penetrating Reconstructor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa, silnie go regenerując.
Czwarty etap zabiegu polega na wygładzeniu, nabłyszczeniu i poprawie elastyczności Twoich włosów. Zmysłowy aromat kokosu i białego piżma otula włosy. Przekonaj się sama o korzyściach, jakie niesie za sobą zabieg rekonstrukcji włosów JOICO®.
 
TWOJE WŁOSY TEŻ MOGĄ BYĆ MIĘKKIE, JEDWABISTE I PEŁNE BLASKU.
Aby maksymalnie przedłużyć efekt rekonstrukcji, używaj kosmetyków z serii K-Pak® przeznaczonych do pielęgnacji włosów w warunkach domowych. Kosmetyki dostępne do zakupu w Twoim salonie fryzjerskim. O szczegóły zapytaj swojego fryzjera.
 
Właściwe wykonanie zabiegu rekonstrukcji JOICO® K-Pak® Hair Repair System wymaga wiedzy fryzjerskiej i profesjonalnego przeszkolenia.

 Zadzwoń i umów się na wizytę w naszej Pracowni 

Ustroń Mickiewicza 5 - 570 199 099      

Kiczyce Wiosenna 7 - 608 584 166