OFERUJEMY PROFESJONALNE STRZYŻENIE, STYLIZACJĘ ,ODBUDOWĘ WŁOSA JAK RÓWNIEŻ PRZEDłUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW JUZ DZIS ZADZWON I UMOW SIE NA WIZYTE 
O salonie
W dzisiejszym świecie każdy człowiek dąży do kreowania modnego wizerunku swojej osoby. Każdy pragnie być wiecznie młody i piękny. Wreszcie każdy, z powodu zmieniających się trendów w modzie, nieustannie poszukuje różnych metod na odświeżenie lub całkowitą zmianę wyglądu. 
Dlatego jeśli pragniesz zmienić swój styl oraz marzysz o doskonałym wizerunku, chcesz poczuć się piękna i zadbana, skorzystaj z innowacyjnych zabiegów dostępnych w moim salonie, które w szybki sposób upiększą i udoskonalą Twoje włosy oraz sprawią, że zwykły zabieg zamieni się w niezapomnianą rozkosz. Teraz także i Ty możesz cieszyć się idealnym, niepowtarzalnym wyglądem! 
Pomoge wydobyć piękno Twoich włosów przy wykorzystaniu najnowszej i ponadczasowej technologii marki Londa; Wella-Illumina Color; Joico K-PAK . Udziele  Ci fachowej porady dotyczącej doboru odpowiednich kosmetyków, dzięki którym zarówno w naszym salonie, jak i w domowym zaciszu, będziesz mogła profesjonalnie zadbać o swoje włosy. 


 
 
 
 
 
 
 
 

 Zadzwoń i umów się na wizytę w naszej Pracowni 

Ustroń Mickiewicza 5 - 570 199 099      

Kiczyce Wiosenna 7 - 608 584 166